Başkan'dan...

Yazının Devamı

 

......................... Devamı

     
 
 
     
     
 
     
     
 
     
 
 İnternetten İlgili Linkler
 
     
 
     
 
     
 
 
     
 
 
     
İSGOM TARAFINDAN İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ HAKKINDA 1.OSB MÜDÜRLÜĞÜNDE 17.02.2012 SAAT 14:00 DA SEMİNER DÜZENLENECEKTİR.

İSGOM TARAFINDAN SANAYİCİLERİMİZE YÖNELİK İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ KONUSUNDA 1.OSB MÜDÜRLÜĞÜ TOPLANTI SALONUNDA 17.02.2012 SAAT 14:00 DA SEMİNER DÜZENLENECEKTİR.

 


İSGOM firması tarafından düzenlenecek seminerde iş sağlığı ve güvenliği eğitimi, danışmanlık hizmetleri, çalışma alanları kontrol hizmetleri, atıkların alımı ve bertarafı ve yönetim sistemleri (İSO belgelendirme) hakkında geniş kapsamlı bilgilendirme toplantısı düzenlenecektir. Seminere katılacak sanayicilerimize de İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi katılım sertifikası verilecektir. Bölgemiz ve ilimiz dahilindeki tüm sanayici iş adamlarımız ve yöneticileri seminere davetlidir.


İSGOM İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ


4857 Sayılı İş Kanununun ve İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatına uygun olarak yapılan yasal bir danışmanlık hizmetidir. İş yerlerinde her yönde güvenli hizmet sunulması iş kazlarının önlenmesi ve mesleki hastalıkların ortadan kaldırılması konusunda uzman ve deneyimli kadromuzla işyeriniz için gerekli olan tüm iş güvenliği danışmanlık hizmetlerini vermekteyiz. Tüm bu çalışmalarımız iş güvenliği danışmanlık hizmetlerimiz, OHSAS 18001 standartlarına uygun ve yasal olarak yapılmaktadır.

Konusunda uzman ve deneyimli kadromuzda siz değerli işveren ve işçilerinize bilgi ve tecrübe ile T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’ndan emekli Baş İş Müfettişlerimiz, A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanları ve diğer Uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

Yangın eğitmenlerimiz: Dz.K.Komutanlığında, Makine Bölümünde görev yapmış emekli Sb.ve Astsubaylar, Yıldızlar Su Üstü Yangın Eğitim Merkezlerinde ve USA’nın Norfolk ve Guatanamo üssünde ve iş güvenliği eğitimi almışlardır.

4857 Sayılı iş kanununun iş sağlığı ve güvenliği mevzuatının gereği olarak Oryantasyon İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri (işe ilk girişlerde) Çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri (sertifikasyon), İş Sağlığı ve Güvenliği Kurulu Eğitimleri, Acil Eylem Planının Hazırlanması işlemlerini, uzman ve deneyimli kadromuzla iş sağlığı ve güvenliği eğitimlerini (iş kaybı olmaması için) kendi eğitim araçlarımızla sizin işyeriniz de gerçekleştireceğiz.. Eğitimler bilgisayar ortamında hazırlanıp özel sunumlar şeklinde projeksiyon cihazı ile aktif katılımlı olarak yapılacaktır.

Eğitimler, eğiticilerin uzman bilirkişilik deneyimlerini aktaracak şekilde görsel ve sahada uygulamalı olarak işçilerimize anlayacakları seviyede verilecektir. Ölçme ve değerlendirmeden sonra katılımcılara (Eğitim Katılım Belgesi) verilmekte. Tüm ve eğitimlerimizi görenlere, belgelerimiz OHSAS 18001 şartlarına uygun yasal olarak verilmektedir.

Ayrıca Kurumumuzda;

-İşyeri Risk Analizleri,

-Yangın Risk Analizleri,

-İtfaiye olumlu raporunun alınması,

-İşyeri ruhsat işlemleri,

-Çalışma alanlarının kontrol hizmetleri,

-Teknik Periodik kontrollerin yapılması,

-Gaz Free (Kapalı alanlarda patlayıcı gaz ölçüm işlemleri,

Bakanlıkça onaylı ve uzman belgeli kişiler tarafından yapılmaktadır.
 
     
 
     

11.02.2012 tarihinde yayınlanan bu haber 1450 kişi tarafından okumuştur.

     
 
 
     

Ana Sayfa  |  Haber Arşivi  |    Fotoğraf Galerisi  |  Bilgi Edindirme Formu  |  İletişim Formu
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Şehrin Kalkınmaya Işık Tutan Yüzü - http://www.malorsa.org.tr - Malatya I. Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü
Tasarım ve Kodlama: Karınca Web Tasarım ve Hosting Hizmetleri